הכרויות

עודכן ב- 09/02/2014, 11:46
ישנה טענה הגורסת כי לכל סיר יש מכסה ולכן, אם טרם מצאת את בן או את בת הזוג המתאימים, אל תתייאשו עדיין, כנראה שפשוט המסע עודו מתמשך. מציאת בן זוג אינה עניין של מה בכך מאחר והיא מחייבת נכונות ולא כאשר האגדה על האביר על הסוס הלבן מתגלה כסיפור מקסים אך לא אמיתי. איך יודעים שמצאנו את בן או בת הזוג המתאימים לנו?

מחויבות

בחיפוש אחר קשר רציני חשוב לוודא כי הצד השני אכן מרגיש מחויב לקשר ולסטנדרטים בקשר. כל אחד מאיתנו נושא ערכים בסיסיים באישיות שלנו אשר שומרים עלינו ומנחים אותנו בכל שלבי חיינו. בדיקה של הערכים המנחים כל אחד מאיתנו ובדיקת התאמה בין ערכים משותפים יכולה לקדם בבדיקת ההתאמה בין שני אנשים המחפשים זוגיות. בין שמדובר בהרפתקנות או טוב לב, בין אם מדובר ביציבות או מוסריות הרי שהערכים המשותפים הם אלו המחברים בין שני אנשים לטווח הרחוק.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

יחסים חברתיים

על ידי היחסים החברתיים של הדייט שלכם תוכלו ללמוד הרבה על הפרטנר ועל האופן בו הוא מתייחס לחבריו ומנהל את חייו. חשוב להתבונן ביחס שהוא מעניק לחבריו הקרובים ולמשפחתו, לאנשי שירות ולמכרים, במהלך היומיום ובכלל – בדרך לעבודה ובחזור ממנה, בבוקר ובתור לקופה, בתחנת הדלק ובכל מקום אחר – חשוב לשים לב ליחסו של האדם אל הסובבים אותו כך שניתן יהיה ללמוד על אופיו ועל היחס אותו אתם תקבלו כעבור זמן מה.

כישורים תקשורתיים

כישורי תקשורת או קצרים בתקשורת הם הבסיס והסיבה להרבה ממקרי הגירושים, כמו גם להרבה מהריבים בין בני זוג. אי הבנה בין בני זוג יכולה להביא לקצרים משמעותיים שקשה לגשר עליהם, בהיעדר כלים תקשורתיים בונים ומפותחים. לעיתים, מתברר כי הריב אינו מבוסס על סיבות ממשיות כלל וכלל. חילוקי דעות הינם חלק מהשגרה אולם בהיעדר יכולות תקשורת מפותחות יכולים אלו להפוך לנתק של ממש. לכן ישנה חשיבות מרכזית לבדיקת הכלים התקשורתיים והמיומנויות בתקשורת בין בני הזוג.