אריה מליניאק

עודכן ב- 31/12/2013, 11:33
אריה מליניאק נחשב לאחד מהאנשים צבעוניים בעולם הספורט. עמוד זה עוסק באדם שבקיא לפני ומלפנים בכל המערכת הספורטיבית בישראל ומשמש מרצה, קאוצ'ר ופרשן מבוקש.
אריה מליניאק- בקיאות במערכת הספורטיבית

אריה מליניאק מרבה להרצות ולהנחות סדנאות בתחום של הצלחה ומימוש עצמי. הוא אינו מוכר בקרב רבים בתור מאמן נבחרת ישראל בכדורסל או מאמנה המיתולוגי של הפועל רמת גן, אלא דווקא בתור קואצ'ר מעולה. הכריזמה והיכולת לגעת בכל אחד ואחת מהווים כרטיס ביקור ידוע עבורו.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

באמצעות היכולת לרתק ולסחוף אחריו כמעט את כל מי שמאזין לו נחשב אריה מליניאק למרצה מבוקש ומאמן אישי וקבוצתי מוערך ביותר. ארגונים רבים פונים אליו על מנת שיעביר סדנאות מנהיגו וחשיבה מקורית לעובדיהם. כמו כן מרבים לפנות אליו מטעם בתי ספר על מנת שירצה בפני סגל המורים על מקומו של הספורט בחינוך. שכן בשנים האחרונות יש נטייה להפחית מהחשיבות של החינוך הגופני. מתברר כי באמצעות הספורט ניתן לשמור על תלמידים במסגרת ואפילו למנף את העניין בתחום לטובת לימוד נושאים אחרים.

אריה מליניאק מרצה בקשת נרחבת למדי של נושאים. החל מספורט ועד לפילוסופיה ופוליטיקה. הוא שייך לאלו שיש להם דעה על כל דבר ועניין. כמו כן מנחה תכניות רדיו וכן משתתף בפאנלים טלוויזיוניים שונים. מליניאק גם כותב לא מעט טוריי דעות ופרשנויות ספורט במגוון רחב של עיתונים ומגזינים. ישנם לא מעט אנשים שקונים עיתון אך ורק כדי לקרוא את הטור שלו. היכולת או יותר נכון הכישרון שלו לרתק ולחדש הם הערך המוסף שהופך אותו לאהוד על שכבות רבות באוכלוסייה.

התכונה בולטת ביותר של אריה הינה היכולת לדבר בגובה העיניים. לעולם לא תתפסו את אותו מתנשא או מדבר בלשון גבוה. תמיד זוכר מהיכן הוא בא ומקפיד לדעת גם להיכן הוא מתקדם. האדם נחשב לאחד מן המעטים שעדיין מסוגל לזכות לאהדה של רבים וטובים ולא לעורר יותר מדי סלידות והסתייגויות.

אם אתם רוצים לשמוע הרצאה מרתקת ואין לכם הרבה זמן לברור ולהתעניין, הבחירה הבטוחה ביותר הינה לשמוע את אחת מהרצאותיו המרתקות של אריה מליניאק.