איתי טלגם

עודכן ב- 31/12/2013, 11:33
מנצחי תזמורות הם מנהיגים מלידה- הם מתאמים בין עשרות נגנים לכדי הרמוניה. איתי טלגם, מנצח מאסטרו, הפך למרצה בעל שם עולמי בזכות שיעוריו על ניצוח ומנהיגות.
איתי טלגם מעביר סדנאות ניצוח ומנהיגות איתי טלגם בזמן הרצאה

המוסיקה בעולמנו, נחשבת לכלי תקשורת המאחד בין פערי השפה, התרבות, הדת והלאום. היא מפעילה את שתי האונות במוח, עוזרת לפיתוח המשמעת העצמית, מפתחת דימיון, בעלת כושר הבעה ומעניקה סיפוק, השראה והנאה.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

ישנם אנשים האוהבים לשמוע רוק, פופ או מוסיקה קלאסית ויש אחרים הנהנים ללכת לתזמורות, אופרות וכדומה. בתזמורות, גונב את ההצגה המנצח, המופיע בדרך כלל עם שרביט, ותפקידו לתאם בין כל הכלים.

על איתי

איתי טלגם הוא מרצה ומאסטרו מנצח המשלב את הרצאותיו וסדנאותיו בשילוב חושים מסחרר המעניק לקהל מאזיניו חוויה בלתי נשכחת, ייחודית ומיוחדת. הוא נחשב למרצה מבוקש ביותר בקרב קהלים שונים ברחבי אירופה וצפון אמריקה.

טלגם, נולד וגדל בתל אביב, הוא בעל תואר ראשון בהצטיינות בפילוסופיה מן האוניברסיטה העיברית בירושלים, תואר אמן מן האקדמיה למוסיקה בירושלים, כשהוא נחשב כתלמידו של מנדי רודן, ותלמידו של הנודע ליאונרד ברנשטיין, שסייע לו להשתלב בקונצרט משולב עם תזמורת פריס והציגו בפני הקהל הרחב.

איתי טלגם מוכר כמנצח באופרה הישראלית החדשה, וכמנצח בכל התזמורות החשובות בישראל. יש לו ניסיון רב כמנהל המוסיקלי של התזמורת הסימפונית תל אביב, המנצח של התזמורת הסימפונית ראשון לציון, המנצח של התזמורת הסימפונית חיפה והתזמורת הפילהרמונית של סנט פטרבורג, סימפוניית מוסקבה, ניו יורק, פריס ואף אורח קבוע בתזמורות אירופה ובאופרות נחשבות ומגוונות.

תוכנית המאסטרו

תוכנית המאסטרו נוצרה על ידי איתי טלגם והיא מבטיחה חוויה ייחודית ועוצמתית המשלבת הרצאה וקונצרט יחד עם תזמורת סימפונית המתאימה לקהל רב. ה"מאסטרו" מכילה; תוכניות הרצאה קצרות, סדנאות בשילוב צוות נגינה קאמרי, ולימודי ניצוח ונגינה בהרכבים מגוונים.

הסנדא המלאה של איתי טלגם נמשכת יום או יומיים, לפי החלטת המחברים כשהם מתאימים זאת לצרכי הקהל. הסדנא כוללת ניסוי עצמי בניצוח ובתרגילי צוות. כל צוות מורכב מקבוצה של כ-15 משתתפים. התוכנית מסייעת בפיתוח סמכות ועבודת צוות, סמכות בעלת השראה ופיקוד בזמן אמת.