אבי מלר

עודכן ב- 31/12/2013, 9:43
אבי מלר הוא אדם רב פעלים ובעל ראש פתוח שבוחר להתנסות במגוון רב של תחומים ולצבור חוויות. הקהל המגיע להרצאותיו זוכה לאיש מקצוע בעל ידע רב בתחום עיסוקו שמשלב בתוך החומר המקצועי סיפורים אישיים.
אבי מלר - עיתונאי, שדרן ופרשן ספורט

אבי מלר הוא עיתונאי, שדרן ופרשן ספורט אשר שידר במשך שנים רבות כדורגל אירופאי ובמיוחד כדורגל האנגלי בערוץ הספורט. הוא משתתף בהגשת תקצירי משחקים ופרשנות ספורט בערוץ. בנוסף הוא מגיש תכנית ספורט בגלי צה"ל וכן כותב בעיתון. חיבתו לאנגליה נראית כבר בכך שבחר ללמוד לתואר ראשון מדעי המדינה בלונדון, בה שהה מספר שנים. כדורגל מהווה חלק גדול מעולמו כבר מאז ילדותו בחיפה. שידורי הכדורגל אותם הוא משדר מתאפיינים בסיפורים צבעוניים ומעניינים אודות הקבוצות המשחקות ולא רק עיסוק במשחק פרופר.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

מרצה ושחקן

אבי מלר מרבה להרצות במוסדות אקדמיים ובכלל על ספורט, תקשורת והמשחק שביניהם. גם אם הוא נראה תחילה טיפוס מופנם ובישן, החזות מטעה- הוא מלא בהומור ושפה קולחת המשלבת משחקי מילים. חובבי הספורט והמילים כאחד ימצאו עניין בהרצאותיו הן מתוך ניסיונו רב השנים כאיש תקשורת בתחום הספורט והן מתוך ההומור הרב המתובל בהרצאותיו.

בתור חובב תיאטרון הוא העלה הצגה בשם "הכדור הוא הגול". כבר בשמה ניכרת לשונו החדה. המופע הועלה עם חברו ועמיתו שדרן הספורט נדב יעקובי. זהו מופע מצחיק ושנון בו מדברים השניים ואף מתווכחים אודות עולם הספורט, ומכניסים אותנו אל מאחורי הקלעים של עולם מורכב זה.

להיות משני צידי המגרש

אבי מלר החל את דרכו בתחום הספורט כאשר שיחק כדורגל בשכונה בחיפה שבה גדל, לאחרונה ניתן היה לראות אותו חוזר למגרש כשחקן פעיל. הוא עשה זאת במסגרת התכנית הריאליטי גוללסטאר ששודרה בשנת 2012 ב- HOT. אין ספק כי ההתמודדויות בתכנית היוו עבורו אתגר לא פשוט, אך ככל חוויה אחרת גם זו מוזכרת בהרצאותיו במסגרות השונות אליהן הוא מוזמן.