חדר כושר

עודכן ב- 13/05/2015, 9:52
חדרי הכושר של היום מציעים חוגים, מועדוני טיולים ומרקם חברתי תוסס ומושך. כיצד הפכו חדרי הכושר למוקד משיכה מרכזי להמוני ישראל?
מכשירים מתקדמים ובטיחותיים מוקד חברתי תוסס

חדר כושר הוא למעשה מתחם אשר מכיל מתקני אימונים שונים המשרתים אותנו לצורך השגה של מטרות גופניות שונות, ביניהן פיתוח סיבולת לב- ריאה, שמירה על מסת גוף תקינה, עיצוב ובנייה של שריר, שריפת שומנים ועוד. בעבר, חדרי כושר היו מכונים שכונתיים קטנים עם עלויות דמי מנוי נמוכות ומגוון מוגבל של מתקני אימונים.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

חדר הכושר משתכלל

חדר כושר גוף ראשון של היום, הוא לא מה שהיה פעם, ואת המכונים השכונתיים הקטנים החליפו מועדוני ספורט גרנדיוזיים אשר הופכים את פעולת האימון לחוויה של ממש. למרות שעוד ניתן לראות פה ושם חדרי כושר קטנים ואינטימיים, הרי שכמו בענפים אחרים, גם נישת חדרי הכושר הפכה לרשתית, וכיום כמעט כל חדר כושר הוא בדרך כלל חלק מרשת חדרי כושר גדולה.

השינוי הזה, שעברו חדרי הכושר השונים הביא עימו יתרונות רבים, והתחרות בין הרשתות היא אחת מהם. במסגרת התחרותיות רשתות חדרי הכושר נאלצות לעמוד בסטנדרטים גבוהים בעלות נמוכה למשתמש.

מרכז לחוגים, מוקד חברתי ומועדון לקוחות

חדר כושר מודרני מהווה כיום מרכז של ממש, בו תמצאו מגוון של פעילויות ותעסוקות עבורכם, ששידרגו את מעמדו למוקד חברתי תוסס. מועדוני הכושר היום מכילים מבחר עצום של מתקנים שונים וחדישים . מעבר לקיומם של המתקנים השונים חדר כושר מעמיד לרשות המתאמנים גם חוגים שונים, כך שמי שאינו מעוניין באימון עצמאי בעזרת מתקני כושר יוכל להיכנס לאימון קבוצתי בסגנונות שונים, בין החוגים אשר קיימים בחדרי הכושר ניתן למצוא פילאטיס, קיק בוקס, ספינינג, אומניות לחימה, אירובי ועוד.

כאמור, חדר הכושר מהווה גם מפגש חברתי וכיום ניתן לראות חדרי כושר רבים אשר מעמידים לרשות המתאמנים אף בית קפה בו יוכלו לאכול ארוחה מאוזנת אחריו, שתשלים בגופם את החוסרים שנוצרו באימון. חדרי כושר רבים אף מנהלים מועדוני לקוחות ומעניקים למינויים שלהם פעילויות חברתיות שונות כמו מסיבות מינויים, טיולים והטבות בקניות.