בית אבות

עודכן ב- 11/01/2017, 14:51
בית אבות הינו שירות המתבקש עבור רבים וחשוב לדעת לבחור אותו בחכמה. ריכזנו עבורכם כמה קריטריונים לבחירה של בית אבות.

ההחלטה לעבור לבית אבות הינה החלטה הטומנת בחובה המון אומץ וצריכה לבוא ממקום שלם. שהרי אם עד עכשיו טיפלנו בכוחות עצמנו ביקירינו או ששלחנו אליהם מטפלים מקצועיים – הרי שיותר אין לנו היכולת להעניק להם טיפול זה בבית. מפורטים כעת כמה קריטריונים שיעזרו לנו לבחור את המקום המתאים.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

איכות השירות

כל בית אבות מציע לדייריו לא מעט אנשי מקצוע בתחום וביניהם גם מטפלים אישיים ומקצועיים ועוד. השירות הניתן על ידי אנשי המקצוע הוא זה שיקבע את איכות החיים של הוריכם ויקיריכם. חשוב להכיר את הצוות המטפל במקום ואפילו להכירו להורה.

שירותים רפואיים

כל בית אבות מציע שירותים רפואיים ברמות שונות אולם אך מעטים יכולים להציע טיפולים רפואיים סביב השעון וברמות שונות. ישנו צוות טיפולי ובכל מקום הוא מוגבל ברמה זו או אחרת. ישנם בתי אבות שאף מעניקים אך ורק את הטיפולים הבסיסיים כך שאת מרבית הטיפולים נאלצים לממן ולדאוג להם הדיירים וילדיהם בעצמם. מגוון רחב של רמות טיפוליות ואפשרויות שירות שונות הינו אלמנט מתבקש בגילאים המבוגרים.

מגוון פעילויות

כל בית אבות מציע למטופליו מגוון רחב של פעילויות חברתיות. דבר ידוע הוא כי בגיל השלישי מצטמצמים תחומי העניין ולכן חשוב כי בית אבות יוכל להציע מענה איכותי לצורך בפעילויות כאלה ואחרות. בתי אבות שונים מציעים אפשרויות שונות של עיסוק ואולם חשוב לבחור רק את המנוסים בעניין.

וותק בתחום

לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר בתי אבות המציעים מגוון אפשרויות שונות בשוק הפרטי. אין ספק שמדובר במגמה מבורכת אולם גם בתחום הזה יש לבחור את נותני השירות שלכם באופן קפדני. חשוב לבחור בית אבות שיש לו וותק בתחום ושאנשי המקצוע בו מכירים את האוכלוסייה המבוגרת – כך שהם יכולים לתת את המענה המושלם לכל צרכיה.