חרמוניות

עודכן ב- 16/01/2014, 17:27
החרמוניות- כולנו לבשנו אותן בשירות הצבאי, וכולנו נפרדנו מהן במעט עצב. מחוץ לצה"ל הן משמשות כמעיל לאופנוענים וכשק שינה למטיילים. קראו עוד על החרמונית שלא הכרתם
חרמונית מקורית של חברת חגור

הן אמנם מוכרות לנו בעיקר מימי הצבא, אך חרמוניות הן ביגוד חובה במגוון רחב של תחומים. שימוש נפוץ של חרמוניות ניתן למצוא אצל רוכבי האופנועים, עובדים במחסני קירור ושומרים המבלים שעות רבות בישיבה בחוץ בשעות הלילה.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

שימושי במיוחד עבור מטיילים ורוכבי אופנוע

אצל רוכבי אופנועים, חרמוניות תפורות בצורה אשר מכסה את כל גופו של הרוכב, ובכך למעשה מספקות הגנה מפני הרוח ושומרות על חום גופו של הרוכב. גם בטיולי סקי וקמפינג ניתן למצוא שימוש נרחב בחרמוניות אשר יכולות לשמש גם כשק שינה, עבור מי שיוצא לטיולי תרמילאים.

עבור מי שנוהג לצאת לטיולי שטח וקמפינג, חרמוניות יהוו את אחד מפרטי הציוד הבסיסים והחיוניים ביותר, בין אם מדובר על טיולי שטח, ועל אחת כמה וכמה עבור אלה שיוצאים לטיולי שטח בחוץ לארץף במדינות קרות או בטראקים העוברים בפסגות הרים.

חרמוניות הן למעשה פריט הציוד המושלם עבור טיול שטח מהנה, נעים ונח, הן תספקנה לכם בידוד מושלם גם בתנאי מזג אוויר הקשים ביותר, והן תוכלנה לספק לכם הגנה גם בשעות היום, וכך גם בשעות הלילה.

תחליף לשק שינה

היתרון בחרמוניות הוא בכך שהן יכולות לחסוך לכם במשקל בזמן המשא כתחליף לשק השינה ולשכבות בגדים רבות, יתרון משמעותי אשר מהווה נקודה חשובה ביותר. בנוסף, חרמוניות יכולות לחסוך גם בזמן ובטירחה, שכן אין צורך לפרוס ולקפל את שק השינה, משום שהחרמונית כל הזמן נמצאת על גופו של המטייל.

יתרון נוסף של החרמונית הוא עלותה הנמוכה לעומת מעילים אחרים, במיוחד כשתמחשבים במידת ההגנה מפני קור שהיא מספקת לעומתם.