אופניים חשמליים

עודכן ב- 19/08/2015, 10:49
האופניים החשמליים כובשים את ישראל- נוחים, שקטים, בריאים ומהירים הם צוברים פופלאריות בערים הגדולות ומביאים עמם בשורה של ממש.
כלי הרכב המושלם לעיר ניתן לכבות את המנוע כשמתחשק

אופניים חשמליים הם כלי רכב התפורים על העיר. מצד אחד, הם גישה מהירה לכל פינה וכל סמטא בעירומצד שני מאפשרים לכם לבצע פעילות גופנית עת מתפנות כמה דקות בעיצומו של עוד יום עמוס בפעילות. בנוסף, אופניים חשמליים לא מזהמים את הסביבה באופן ישיר ואינם מרעישים בדומה לקטנועים השונים.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

אופניים חשמליים הם בדיוק כמו אופנועים בכל מה שנוגע לבטיחות, ולכן השימוש בקסדה תקנית הוא חובה. על כן יש לנסוע בזהירות המרבית, להתמגן ככל הניתן ולהכיר את כל חוקי התנועה. האמרה כי עדיף להפסיד רגע בחיים מאשר את החיים ברגע נכונה שבעתיים בכל הקשור לרכיבה על האופניים החשמליים ועל כל כלי רכב דו גלגלי.

חווית הנסיעה על אופניים חשמליים הינה ייחודית וממכרת. האופציה להשתמש בהם כאופניים רגילים בכל רגע הופכת אותם למהנים במיוחד. לא בכדי ניתן לראות כי המשווקים והיצרנים השונים פותחים עוד ועוד חנויות. הפוטנציאל העסקי של האופניים החשמליים בארץ רחוק ממיצוי, זאת הסיבה שכולם מנסים לתפוס נתח מהשוק המבטיח שטרם מומש.

ניתן לייבא אופניים חשמליים באופן אישי אלא שאז יש לשים לב לעובדה שחל ביטול של אחריות יצרן. בארץ כל משווק של אופניים חשמליים מעניק שירות תיקונים ותחזוקה באופן עצמאי ללא כל זיקה ליצרן. מכאן שבעת הבאת האופניים ארצה יש להתקשר עם גורם מקצועי שיעניק את התמיכה הלוגיסטית המתבקשת. ברוב המקרים כמעט כל חשמלאי רכב יצליח להבין את עיקרון ההפעלה ולתת את השירות והתמיכה הנחוצים.

ילדים ואופניים חשמליות

לפני הענקת אופניים לילד, יש להקפיד כי הוא אכן בשל ומתאים לרכב על גבי אופניים חשמליים. אמנם מדובר בגרסה עם הגבלת מהירות, אך עדיין לא רצוי לתת כלי בעל עבירות וטווח תנועה שכזה לכל ילד. בתחילה, רצוי להגביל את הילדים באזור הנסיעה כך שירכבו רק בתחומי פארק ציבורי או אזור פתוח ולא בסמיכות לכביש. בנוסף, ניתן לנטרל את המנוע כך שמבחינת הילדים מדובר על אופניים לכל דבר ועניין ורק תחת עינכם הפקוחה תחזירו את המנוע לתפקוד רגיל.

ניתן לומר בביטחון שמדובר על מוצר שהוא מעבר לצעצוע זמני וטרנד חולף. אופניים חשמליים מהווים גם תרומה פעילה ומבורכת למאבק הירוק. שכן מדובר על אמצעי חלופי לקטנועים שמונע את זיהום הרעש והאוויר המתלווה אליהם.