אוהלים

עודכן ב- 16/01/2014, 17:27
אוהל מאפשר לישון בחוץ בצורה מוגנת ובטוחה, אוהל מאפשר חווית שינה אחרת, חווייתית ומהנה. גודל, חומרים, כיווני אוויר ועוד- מספר נקודות להתייחסות כאשר עומדים לבחור אוהל.
אוהל משפחתי במיקום פסטורלי ארבעה כיווני אוויר

אוהל מהווה הזדמנות לישון בחוץ ולא לשלם על מקום לינה, הזדמנות ליהנות מחוויית לינה ייחודית. אוהל מגיע במגוון גדלים, יש לזוגות למשפחות ולאירוח של הרבה אנשים. יש אוהלים שלוקח כמה דקות להרכיבם ויש אוהלים שתוך פעולה אחת הופכים ממצב מקופל לאוהל מתוח ומתפקד. כמו כן ישנם מוצרים משלימים כגון מזרונים מתגלגלים, פנסים, שקי שינה ושטיחים. על מנת שהחוויה תהיה אידאלית, יש חשיבות רבה לשלב בו בוחרים את האוהל. אוהל שנבחר כראוי מאפשר שינה נוחה ונעימה, מבלי שיהיה צורך להיות מוטרדים ממזג האוויר שבחוץ. על מנת לבחור אוהל בצורה מושכלת, יש לבדוק מספר גורמים.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

חלונות האוהל

חלון הוא חלק מהותי ואינטגרלי מאוהל. לאוהל יש נטייה לאגור חום, ואילו החלון מהווה את מקום הבריחה של החום החוצה. כך שמוטב שיהיה כמה שיותר חלונות וכמובן שגם חלון עילי שאחראי על בריחת החום שעולה למעלה. כמו כן כאשר רוצים ליהנות ממשב של רוח, מוטב להקפיד שיהיה חלון בכול כיוון.

הבדים השונים

כיום תחום הבדים הינו מפותח ומגוון. אוהל נהנה מהפיתוחים האחרונים כך שניתן למצוא בדים חכמים שמנדפים את החום החוצה, שעמידים בפני רוחות, בדים נושמים, בדים דקים אך עמידים, אלסטיים אך חזקים, דוחי קרני שמש וכדומה. אוהל חכם הוא כזה שמשלב מספר בדים בעלי תכונות ספציפיות במיקומים הנכונים.

איפה מיקום האוהל שלכם?

כאשר עומדים להרכיב אוהל יש לקחת בחשבון את כיווני הרוח, את זווית השמש מבחינת צל, לחפש משטח ישר ככול הניתן, (למרות שיש אוהלים שמיועדים גם למשטחים משופעים), לסקל את השטח מגורמים מפריעים, להימנע מהקמתו מתחת לעץ כשיש גשם, (אחרת המים ימשיכו לטפטף מהעלים גם שהגשם יחדל), להרחיקו מאש, ולסיים את הקמתו והכנתו לפני שהשמש יורדת.