פורטוגל

עודכן ב- 08/09/2014, 10:10
חופי ים מרהיבים, קולינריה ייחודית, כפרים ציוריים, שופינג זול וכדורגל מלהיב – לא מזהים? כנראה שעוד לא ביקרתם בפורטוגל. וחבל! במאמר הבא תקבלו הצצה לנופש חלומי באירופה כמו שלא הכרתם מעולם.
ליסבון פורטוגל

פורטוגל שופעת ערים קסומות המשלבות מצד אחד את אירופה המודרנית ומצד שני את אופיה הקלאסי של תרבות הים התיכון. השילוב המרתק יוצר אווירה הרמונית המתבטאת בכל פינת חמד, רצועת חוף ושבילי רחוב. המלצות על אתרי תיירות ומסעדות תוכלו למצוא בכל מקום ברשת, כאן בחרנו לתת לכם טיפים יעילים של תיירים שהתאהבו בפורטוגל.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

לחזור לארץ עם עודף בכיס

מי שלא חווה שופינג בפורטוגל מתקשה להאמין, לכן אנשים שטסים בפעם הראשונה מופתעים לחזור הביתה עם מטבעות אירו בכיסים. פורטוגל היא מהמדינות הזולות באירופה ומשום כך, הפכה לכוכבת תיירות בפני עצמה. העלות הזולה באה לידי ביטוי במסעדות, במחירי מאכלים מקומיים מפורסמים, בשווקים, מתנות ובגדים וכמובן גם תחבורה ציבורית. אל תתפתו להמיר יותר מדי שקלים לאירו כי ניתן למצוא מכשירי כספומט בינלאומי גם בעיירות קטנות.

איך נוסעים בתוך פורטוגל?

דרכי התחבורה בפורטוגל מגוונים. נכון שהכי נוח לקום בבוקר, להיכנס לרכב שכור ולטייל מבלי שתצטרכו לנדוד בין כל תחנה, אך עלות ההשכרה יקרה ומלווה בדרך כלל בכוכביות קטנות מטעות. השתמשו באוטובסים הפרטיים המפעילים קווים לכל אתר תיירות, ובמיוחד במערכת הרכבות הידידותית לנוסעים שמצטיינת בקדמה. כדאי להיכנס לאתר הרכבת ולאתר את מסלול הנסיעה כדי לחסוך בלבול וזמן. אם בחרתם ברכב שכור, מומלץ לבצע את ההזמנה בארץ שכן בפורטוגל המחיר ייצא לכם יותר יקר.

טיפ: להתמקח מחולצה ועד מלון

אופיה הים תיכוני של המדינה מורגש בקרב המקומיים שיזכירו לכם את החמימות הישראלית ואת אפשרויות המיקוח. כמו בכל העולם, מחירי המלונות עולים בתקופות התיירות, אך אם אתם נוסעים מחוץ לעונת הביקוש שבין יוני לספטמבר, תוכלו להתמקח על מחירי הלינה ולסגור חבילה משתלמת גם במקומות הנחשבים ליוקרתיים. אם לא תבקשו מחיר זול יותר, איך תקבלו?