מרוקו

עודכן ב- 14/05/2015, 19:06
מרוקו היא יעד פופלארי לטיולים לצעירים, למשפחות ולזוגות בירח הדבש. למדו מה היא הדרך הנוחה ביותר עבור ישראלים להנות מהנוף, מהאנשים והמתרבות המרוקנית.
נופים עוצרי נשימה תרבות קסומה ומרתקת

מרוקו הפכה לאחרונה לאחת הארצות הפופולריות שאלייה מגיעים ישראלים לטייל.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

עם זאת, מרוקו בעלת הקסם הייחודי, גורמת לישראלים רבים שאינם בעלי שורשים מרוקניים, לטייל ו"לנשום" את התרבות והמנטליות. הפכה מרוקו ליעד אינטנסיבי של מטיילים עצמיים, אפילו לטיול לירח דבש לזוגות צעירים, וגם כיעד מסקרן במסגרת טיול מאורגן.

יתרונות הטיולים המאורגנים

טיולים מאורגנים למרוקו יקחו ויציגו לפניכם את המקומות הידועים ביותר במרוקו. בנוסף, יהיה לצידכם אוטובוס שיקח אתכם לכל מקום, כך שעבור אנשים מבוגרים זוהי הדרך האידיאלית לטייל. בעזרת טיולים מאורגנים תוכלו "לטעום" מכל אזור בכמה ימים. היעדים שבהם תבקרו במסגרת טיול מאורגן הם: אגדיא, ספי, מפלי המים הגדולים, עמק האריקה, מרקש, קזבלנקה, איפראן, תינג'יר, ראבט ועוד. בנוסף, כחלק מקבוצה מאורגנת המטיילת במרוקו, תקבלו סיוע בהנפקת ויזה.

החלטתם שאתם רוצים טיול מאורגן למרוקו. כעת אתם נגשם לסוכן נסיעות, לאחר מכן הוא ייעץ לכם באילו תאריכים לטוס, יציע לכם מחירים ויבדוק את תאריך הטיסה והחזרה ארצה. התייעצו עם סוכן הנסיעות לגבי מדריך הטיול, זהו דבר חשוב מאוד משום שהוא האדם שיבלה אתכם את רוב הטיול, ויהיה אחראי על כלכלתכם ועל בטחונכם.

מחיר הטיול במסגרת טיול מאורגן, הינו סביר, לא יקר במיוחד. לרוב, הטיולים מאורגנים למשך כ-שמונה ימים, אך יש טיולים ארוכים יותר, למשך של לפחות עשרה ימים. המחיר הוא בממוצע כ-1500 דולר. לטיול של שמונה ימים. במסגרת טיולים אלה תוכלו להנות משלל חוויות ואטרקציות: מלונות ברמה של ארבעה או חמישה כוכבים, אוטובוס ממוזג לרוב עם שירותים צמודים, כניסות לאטרקציות ולאתרים שונים, מדריך ישראלי, טיול גי'פים במדבר סהרה או בדיונות, שירות אדיב אישי וחם מהצוות ועוד.