ירדן

עודכן ב- 05/05/2015, 12:17
ירדן — ארץ קרובה ומדהימה, אוצרת בתוכה מקומות שהם חובה לכל מטייל, וישראלים רבים יותר ויותר מבינים זאת. למדו על טיולים בירדן שהם לא רק על קו פטרה- אילת.
נופים מרהיבים

מחפשים יעד לא סטנדרטי לטיול הבא שלכם? אוהבים את הנופים המדבריים, הטיולים הרגליים והמדבר הצחיח? יתכן שכדאי שתשקלו את ירדן בתור היעד הבא לטיול שלכם. לאחרונה יותר ויותר מטיילים ישראלים בוחרים באטרקציה חדשה- טיולים לירדן. טיולים אלה, כמו כל טיול משפחתי או קבוצתי אחר, מסייע ליצור קרבה בין המטיילים, ולצבור חוויות לכל החיים.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

טיולים קבוצתיים

מומלץ כי קבוצות המטיילים יהיו בעלות מבנה משותף. כך למשל, אם אתם יוצאים עם המשפחה ועם הילדים אל טיולים בירדן, מומלץ כי תצאו עם משפחות אחרות, כנ"ל לגבי זוגות צעירים או יחידים. הדבר מסייע לתנועה בקצב דומה במהלך המסלול ובין אתר לאתר.

מבחר טיולים בירדן מתאימים לכל גיל וגיל, וניתן לצאת אליהם בכל תאריך. לאחר שנים של נסיעות בלתי פוסקות לאירופה ולאילת, הגיע הזמן לטיול מסוג אחר. טיולים בירדן הם חוויה מיוחדת, שתותיר אתכם פעורי פה בעקבות הנופים המרהיבים. במסגרת טיולים בירדן מגיעים לאתרים מרכזיים בירדן, כמו למשל הר נבו המקראי, ג'רש – העיר הרומית הגדולה, עקבה עיר הנמל ועוד.

טיולים בירדן לרוב מתקיימים יחד עם מדריכים מקומיים מירדן. הדבר מסייע על הגישה לאתרים שונים ועל היכולת לתקשר עם הסביבה. ככל שהקבוצה גדולה יותר, עולים הסיכויים שלקבוצה יצטרפו מדריכים נוספים. כך או כך, יש לוודא כי למשרד שמקיים את הטיול יש את האסמכתא לקיום הטיול.

טיול לחו"ל לכל דבר

כמו בכל טיול בחו"ל, גם לקראת טיולים בירדן חשוב מאוד לעשות ביטוח בריאות. יש להגיע עם דרכון בתוקף לפחות לחצי השנה הקרובה, ולזכור כי הבאת מתנות או חבילות מחו"ל עלולות להיחסם בשער מירדן לישראל. אף שמדובר כביכול בחציית גבול למרחק קצר פיזית, אין לזלזל במעבר הגבול, ויש להתייחס לכך כיציאה מישראל, בדומה לנמלי הים והתעופה. דאגו להצטייד בכל מסמך שאולי תזדקקו לו, וארזו רק דברים שיעברו בנקל במכס הירדני.

טיולים בירדן אינם מתאימים לכולם. מי שמחפש מלונות ברמת חמישה כוכבים ואת ההדר של אירופה, כנראה שיאלץ לוותר. לעומת זאת, מי שמחפש לטייל באתרים שמעולם לא ראה, לעשות טיולי שטח מרתקים ביום או בלילה, ולקום למחרת ליום נוסף של טיולים – דווקא לאדם זה מתאימים טיולים בירדן.

על מנת לתאם טיולים בירדן, תוכלו ליצור קשר עם משרד טיולים ולהתעניין במסלולים. כל משרד נסיעות מוציא טיולים לירדן בהתאם לדרישה, כך שתצתרכו ככל הנראה להתפשר בקשר לתאריכי היציאה והחזרה.