איטליה

עודכן ב- 09/12/2013, 12:43
ארץ המגף, כפי שמכונה איטליה, היא אחת מהמדינות המבוקשות ופופולאריות ביותר לחופשה. כל שחלמתם בחופשה נמצא בעיר הזו- מבנים מרשימים, נופים ירוקים, אנשים יפים, שפה סקסית, אוכל גורמה, אופרה, תיאטרון וזו רק קצה הרשימה.
אחד מיעדי התיירות המובילים בעולם

אומנות זו לא מילה גסה

אין הרבה ערים באולם כמו רומא וונציה. מדובר בצמד של ערים הנמצאות באיטליה והן זכו להכרה בספרות ובשירה לאורך ההיסטוריה כולה. באיטליה בכלל ובערים הללו בפרט ניתן ליהנות מאומנות ותרבות במיטבה. הקונצרטים, האופרה, המוזיאונים, התערוכות, המבנים עצמם, לכל מקום שאליו תפנו תחוו אומנות ותרבות.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

הבניינים ברחוב הם אומנות בפני עצמם מרוב שהם יפים ומרשימים. אנשים המגיעים לונציה ולרומא נדהמים מהיופי של הערים הללו, מהאווירה השוררת ברחובות ומכמות האפשרויות לצריכת תרבות הקיימות בכל זמן נתון.

בשל הסיבות הללו וסיבות רבות נוספות, שתי הערים הללו מאוד מתיירות ומבקרים בהם מיליוני אנשים מידי שנה. מלבד האומנות והתרבות ניתן ליהנות מאוכל גורמה, פיצות, פסטות ושאר מאכלים איטלקיים אהובים. הגלידות האיטלקיות זה מכבר הפכו לשם דבר, השפה ערבה לאוזן והאנשים אדיבים. מה עוד צריך בחופשה?

פסטיבלים בארץ המגף

מלבד כל האמור לעיל, יש באיטליה מספר פסטיבלים המתקיימים בחודשים שונים לאורך השנה, שמהווים אטרקציה של ממש למבקרים במדינה. פסטיבל המסכות הנערך מידי שנה בחודש פברואר בונציה הוא הפסטיבל הפופולארי ביותר באיטליה. מידי שנה בתקופה זו של השנה, נוהרים המוני מבקרים מאיטליה ומחוצה לה לחזות במראה המרהיב הזה ולקחת חלק בפסטיבל.

כל משתתף בפסטיבל עוטה על עצמו מסיכה, ורחובות העיר כולה הופכים לתיאטרון רחוב אחד גדול. המוזיקה, האנשים, המסכות והצבעוניות הופכים את אירוע זה למשהו ששווה לחכות עבורו. הקרנבל בצ'נטו הוא קרנבל ססגוני ומלא חיים בו מאות אלפי אנשים משתתפים מידי שנה ורוקדים ריקודי סמבה.

הרחובות מלאים ברקדנים ורקדניות עם תלבושות ססגוניות, מוזיקה מושמעת ברחובות ומשאיות מקושטות בובות גדולות מנייר נותנות לקרנבל את הטאצ' הייחודי הסופי. אין צורך לנסוע לברזיל, כשיש קרנבל כל כך משמח במרחק כמה שעות בודדות של טיסה.