סאמר סקול

עודכן ב- 10/12/2014, 8:23
גם הורים וגם בני נוער תוהים בינם לבין עצמם - מה עוד אפשר לעשות בחופשת הקיץ חוץ מלרבוץ מול הפייסבוק והטלוויזיה? איך אפשר לנצל את התקופה הזאת לחוויה בלתי נשכחת? בשתי מילים: סאמר סקול! מה זה אומר, למי מתאים ולמה כדאי? כל התשובות.
חווית החופשה והלימודים בסאמר סקול היא מיוחדת ונצחית

חופשת לימודים? איך אפשר לשלב חופש עם לימודים?

כן, כן. סאמר סקול היא לחלוטין חופשת לימודים. בקריאה ראשונה, המילה חופשה והמילה לימודים לא ממש מסתדרות יחד, במיוחד כשמדובר בחופש הגדול שסוף סוף הגיע אחרי שנה עמוסה בשיעורים ומבחנים בבית הספר. אל דאגה, אין לאף אחד כוונה לדאוג שתלמדו גם בקיץ... בעצם, אולי רק שתלמדו איך להתחיל עם בנות באנגלית, או לבקש הנחה בשפה תקנית בחנות אופנתית מגניבה בחו"ל.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

אז מה עושים שם באמת?

חווית החופשה והלימודים בסאמר סקול שונה לגמרי מכל מה שאתם מכירים. תארו לעצמכם כיתה מלאה בבני נוער בגילכם מכל העולם ותכנים כייפים שעל הדרך יעשירו את אוצר המילים שלכם כדי שתוכלו לחזור לארץ עם ביטחון גבוה יותר לדבר אנגלית ולהפציץ בציונים. בגדול, מדובר בלימודים מהנים בשפה האנגלית בשעות הבוקר והחל מהצהריים ועד הלילה, פעילויות, טיולים והרפתקאות!

למי מתאימים לימודים בסאמר סקול?

סאמר סקול מתאים בעיקר לבני נוער שבא להם לעשות עם עצמם משהו באמת שונה ויוצא דופן. לא חייבים לדעת אנגלית ברמה גבוהה, רמה בסיסית תיצור את החברויות עם הנערים והנערות שהגיעו מרחבי העולם איתם תוכלו להישאר בקשר גם כשתחזרו לארץ ומי יודע? אולי תתחילו להתארח אחד אצל השניה ותחסכו את הוצאות המלון בטיולים.

למה להשקיע כסף בסאמר סקול ולא באתר שעשועים בחו"ל לדוגמא?

עם סאמר סקול אתם זוכים לא רק להנאה וכיף, כולל ביקור באתרי תיירות ופארקים אדירים עם חברים בני גילכם מכל העולם, אלא גם לערך מוסף של לימודי אנגלית באווירה שאין במוסדות לימוד אחרים. לטוס ברחבי העולם תוכלו לעשות עם המשפחה או בכל זמן אחר בחיים, אבל השתתפות בסאמר סקול בתקופת הנעורים זו ללא ספק הרפתקה של פעם בחיים.

חודש בלי ההורים, רחוק מהמציאות השגרתית ומהחברים? נשמע חלומי! גם מלא כיף, גם חיזוק שפה והכי חשוב – בסוף החוויה תוסיפו לפייסבוק ניו-פריינדס מכל העולם ותוכלו להמשיך להשתפר באנגלית.