חברות השמה בהייטק

עודכן ב- 29/08/2013, 16:36
חברות הייטק בכל הגדלים מגייסות את עובדיהן החשדים באמצעות חברות השמה בהייטק, המקשרות בין מחפש המשרה, לחברה המתאימה לו ביותר.
ראיון העבודה- השלב האחרון לפני התחלת העבודה

בדיוק סיימת את לימודיך באוניברסיטה וכעת אתה מחפש חברה להשתלב בה ולהתקדם. כמובן שהיית מעדיף חברת היטק שבה השכר הוא גבוה והתנאים מעולים. אך ברור כי להתקבל לחברות אלו קשה במיוחד. בדיוק בשביל זה הוקמו חברות השמת הייטק.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

תפקידן העיקרי של חברות השמה בהייטק הוא לתווך בין החברות המחפשות לבין דורש העבודה. חברות ההשמה נמצאות בקשר רציף עם חברות ההייטק בארץ ובעולם ודואגות כי קורות החיים שלכם יגיעו לידיים הנכונות.

רוב הארגונים הגדולים, והחברות בשוק העבודה פונות לחברות השמה בהייטק על מנת שאלו ימצאו להן את העובד המתאים. כך שמעטים המקרים בהם חברות הייטק מפרסמות מודעת דרושים באתרי אינטרנט רגילים.

עולם ההייטק הוא לא מקשה אחת

חברות השמה בהייטק ברובן מתמחות כל אחת במספר תחומים שונים. כך שאם למשל סיימת לימודי הנדסת חשמל מומלץ שתפנה אל חברות ההשמה המתמחות בדרושי מהנדסי חשמל. רוב הסיכויים שחברות השמה המתמחות בנושאים מסוימים ימצאו לכם את מקום העבודה האולטימטיבי בשבילכם.

רוב הסיכויים שלאחר שמצאתם את חברות ההשמה המתאימות לכם, תדרשו לשלוח קורות חיים. אם תמצאו מתאימים לאחת ההצעות יקבע לכם ראיון אישי בחברה עצמה. ראיון העבודה הוא ראיון רגיל לכל דבר מול המנהלים העתידיים שלכם.

לרוב השירות של החברות הוא בחינם, רווחיהן הוא מהתיווך שהחברות עצמן משלמות לנציגי חברת ההשמה. כך שבעצם ברגע שסיימת את לימודיך באוניברסיטה או במכללה, חסוך לעצמך את כאב הראש ותן לחברות ההשמה הייטק לעשות את העבודה במקומך. סביר להניח שזה יהיה הפתרון האולטימטיבי בשבילך. מה שנשאר זה לאחל לך בהצלחה, ושתמצא את מקום העבודה הטוב ביותר!