הייטק

עודכן ב- 30/01/2014, 10:44
משרות הייטק מתאפיינות בסביבת עבודה נוחה, שכר גבוה ואתגר מתמיד, לכן הן חלק ניכר מהמשרות המבוקשות בישראל. מאמר זה מסכם בקצרה את תנאי העסקת עובדי ההייטק.
סביבות עבודה נוחות ודינמיות

משרות הייטק נחשבות כמשרות נחשקות ביותר בקרב האוכלוסייה בארץ. כולם יודעים כי המשכורות הן מהגבוהות במשק, האנשים הם מהאיכותיים שביותר ושסביבות העבודה הן מהנוחות שניתן למצוא בענף היצרני בישראל.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

כניסתן של הענקיות הבינלאומיות

אך אם לא די בכך, עם כניסתם והתפשטותן של כמה מהחברות הגדולות ביותר בעולם לארצנו הקטנה, הוצבו סטנדרטים חדשים בעולם ההייטק, ובעקבות זאת משרות ההייטק הפכו להרבה יותר נחשקות. חברות ההייטק הבינו שלא די במשכורות הגבוהות אלא חייב להיות עוד פן, אחר, שימשוך את מיטב המוחות דווקא אל החברה שלהם. ולכן הן החלו , כל אחת בדרכה, בהקמות של "מגרשי משחקים" בתוך שטחי החברות עצמן. אותן חברות משקיעות מיליונים על מנת להפוך את משרות ההייטק אצלן בחברה לאטרקטיביות ביותר.

בניסיונן למשוך אליהם את העובדים הטובין ביותר, חברות ההייטק הציבו סטנדרט חדש לסגנון מקומות עבודה בעולם, ובעקבות כך המרוץ אחר משרות הייטק בשיאו. אז כדי לפתוח לכם קצת את העיניים , הנה כמה דוגמאות מחברות ההייטק היותר מפנקות שיש כיום בשוק, ואולי בזכות זה, תחליטו גם אתם כי זה הכיוון הנכון בשבילכם בחיים ותצטרפו למרוץ על משרות הייטק נחשקות.

סביבות העבודה שמציעות החברות בארץ

קחו לדוגמא את גוגל, אולי החברה מספר אחת היום בארץ. חברה אשר מפרסמת מעל עשרות משרות הייטק כל יום. בשטחי החברה תוכלו למצוא חדרי כושר מפוארים, בריכות שחיה, חוגים, משחקיה הכוללת משחקי וידאו וכדומה. לפיכך משרות הייטק בגוגל הפכו קיום למבוקשות ביותר בעולם.

"אינטל," חברה עם כוח עצום בעולם ההייטק מפנקת גם היא את עובדיה. אצלם תוכלו למצוא קולנוע מפואר, חוגי העשרה, מסיבות , אירועים ובקיצור כל דבר שקצת יגרמו לכם לקום מהכיסא מול המחשב. גם אינטל מפרסמת עשרות משרות הייטק בכל יום , ורבים מההנדסאים והמהנדסים בארץ חולמים לעבוד בחברה בגודל כזה, ולא בכדי.

ניתן להביא עוד עשרות דוגמאות מהארץ והעולם לגבי משרות ההייטק הנחשקות ביותר. חשוב לציין כי גם בחברות הקטנות יותר , ניתן למצוא "גני משחקים" לא קטנים כלל אשר משנים למשוך עובדים אליהם. אז בין אם אתם לפני לימודי ההנדסה או בין אם אתם כבר משתתפים במרוץ אחר משרות הייטק, כדאי שבראיון עבודה תבררו לא רק על המשכורת או על המשרד אלא גם באיזו שעה מוקרנים הסרטים, או מתי אפשר ללכת לשחות בבריכה. ומה שנותר לאחל לכם זה, תיהנו!