מקרקעין

עודכן ב- 21/02/2016, 19:12
קרקע היא לרוב הנכס היקר ביותר שאדם יכול להחזיק, ותפקידם של עורכי דין מקרקעין הוא להגן על בעלותכם עליה. למדו עוד על שירותיהם
מומחים למשא ומתן

בימים שכולם מדברים על בועת נדלן, על רפורמה במנהל מקרקעי ישראל ושינוי הליכי האישור של תכניות בניה, חשוב מאוד שבתור בעל נחלה או קרקע יהיה לך ייצוג הולם. על מנת להבטיח את זכויותיך או זכויותיכם בקרקע, אין מנוס מלהצטייד בשירותיו של עורך דין מקרקעין שמבין את כל השינויים והעדכונים שנעשים חדשות לבקרים בתחום דיני המקרקעין.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

שימושים מגוונים

בין אם באים להלאים לכם את הקרקע, לדון איתכם על פינוי תמורת פיצוי או שינוי היעוד, רק באמצעות עורך דין מקרקעין תצליחו להבין לעומק את מטרותיהם האמיתיות של המציעים מטעם הגורמים השלטוניים. עורך דין מקרקעין הוא הגורם שיגן עליכם ועל הקרקע שלכם מפני ציפורניהם החמדניות של כרישי הנדל"ן השונים. ישנם עורך דין מקרקעין שהם בוגרי המנהל או משרד השיכון והם מכירים את כל השיטות לנישול בעלי קרקעות מאדמתם.

הביקוש לשירותיו של עורך דין מקרקעין גבר בשנים האחרונות עקב תהליך ההפשרה המהיר שעברו לא מעט קרקעות במרכז במסגרת הניסיונות להוריד את מחירי הדיור. התנהלות מול גורמי המנהל ללא עורך דין מקרקעין פירושה הפקרה של הקרקע עליה אתם יושבים או שבבעלות שלה אתם מחזיקים.

רק בעזרת עורך דין מקרקעין אתם למעשה מבטיחים לעצמכם את מלוא זכויותיכם בקרקע שלכם בזכות שירותיו של עורך דין מקרקעין, בעלי הקרקע או הנחלה יכולים לישון בשקט בלי חשש לקום בבוקר ולגלות שחל שינוי בקרקע ללא ידיעתכם.

הצלחה בפינוי- פיצוי

מי שהגיע לשלב של פינוי ופיצוי, בוודאי מכיר את הפער שבין ערך הקרקע שאתה דורש לבין המחיר שאותו המנהל מוכן לשלם. כאן זה בדיוק המקום שבו עורך דין מקרקעין מצטיין.

עורך דין מקרקעין הוא הכתובת שמולה צריך להתייצב נציג הרשויות בעת המיקוח על גובה עמלות הפנוי והפיצוי. לעתים הפער בין הצדדים על גובה הפיצויים יכול להגיע לכדי אלפי מאות שקלים, שמצדיק את שכר הטרחה שעורכי הדין גובים.