חקירה פרטית

עודכן ב- 10/03/2014, 15:53
חקירה פרטית מהווה כדרך לאיסוף מידע וראיות במגוון רחב של תחומים בין היתר: התחום האישי והתחום העסקי. בכדי שתוצאות החקירה יענו על המטרות, חשוב לבחור חוקר מנוסה ומקצועי.
חוקרים פרטיים

במידע ובראיות אשר נאספים במהלך חקירה פרטית ניתן לעשות שימוש בתור חומר ראייתי לצורך הצגה בערכאות השונות ולמטרות נוספות. שירותי חקירה פרטית אשר ניתנים על ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ומנוסים, יתבצע באופן דיסקרטי ויבטיח למזמיני השירות, גישה לכל הפרטים הסודיים והמשמעותיים ביותר להם הם נזקקים, פרטים אלו יובילו בסופו של דבר לקבלת התוצאות המבוקשות על ידם.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

מה נכלל בחקירה פרטית?

חקירה פרטית הינה שירות אשר משתנה בהתאם לצרכיו של הלקוח, תקציבו וכמו גם בהתאם לנושא הנחקר. כל סיבה בגינה נערכת החקירה דורשת את השגת הראיות הרלוונטיות עבור אותו הנושא. חוקרים פרטיים מנוסים הינם בעלי היכרות עם מגוון רחב של שיטות וטכניקות באמצעותם ניתן להשיג את כל המידע הרלוונטי לאותה חקירה. החוקרים עושים שימוש בשיטות שונוות כמו – תצפיות, מעקבים, תשאולים, חיפושים ועוד.. כמו כן, ברשותם ציוד ייעודי אשר יבצע להם לתעד את הממצאים שלהם ובין היתר – מצלמות, מכשירי הקלטה וכן הלאה.

למי מיועד שירות חקירה פרטית?

חקירה פרטית הינו שירות אשר מתאים עבור כל אדם אשר נתקל בבעיה כזאת או אחרת ונזקק לראיות או עדויות שונות אשר יסייעו לו להגיע לפתרון הבעיה. זה יכול להיות אישה אשר חושדת כי בעלה בוגד בה וזקוקה לראיות לצורך תיק הגירושין. זה יכול להיות גם בעל עסק אשר חושד כי עובדיו חותרים תחתיו ומעוניין לדעת אם חשדותיו אכן נכונות וזה יכול להיות גם בגין מקרים רבים אחרים. המשותף לכל המקרים השונים, הוא הצורך להקפיד ולבחור חוקר פרטי מנוסה ומקצועי אשר יכיר את התחום בו נערכת החקירה בצורה מעמיקה וכמו כן ידע לבצע את החקירה בצורה הטובה והאיכותית ביותר ולהשיג את הראיות הנדרשות.