לתינוק

עודכן ב- 12/12/2016, 13:44
אם עומד להצטרף למשפחה תינוק, ובמיוחד אם זה התינוק הראשון שלכם אתם ודאי שואלים את עצמכם אילו מוצרים לתינוק אתם צריכים לקנות. הרשימה היא ארוכה ואם תגיעו לחנויות לממכר מוצרים לתינוק תופתעו מכמות המוצרים שיוצעו לכם, שחלקם ייראו לכם ודאי מיותרים לגמרי. אבל יש מוצרים שבלעדיהם באמת אי אפשר. אספנו עבורכם את המוצרים העיקריים.
בין אם האם מניקה או לא, יש מוצרים אשר נלווים להאכלת התינוק. הטיטולים נבחרים בדרך כלל לפי משקל התינוק

מוצרי מזון והאכלה

בין אם האם מניקה או לא, יש מוצרים לתינוק אשר נלווים להאכלת התינוק. כול תינוק זקוק לחיתול בד בזמן ההאכלה, כדאי לרכוש בקבוקים מתאימים להשלמות להנקה או לחלב שאוב. יש צורך במשאבת חלב אם אתן עומדות לסיים את חופשת הלידה ורוצות להשאיר בבית חלב שאוב. אם אתן לא מניקות או זקוקות והשלמה להנקה אתן צריכות לרכוש כמובן גם תחליפי חלב טובים ומתאימים לגילו של התינוק.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

טיטולים

אתם צריכים כמובן לרכוש טיטולים. תינוק קטן זקוק לפחות ל 5 טיטולים ביום. טיטולים הם יקרים וכדאי לחפש מבצעים ולרכוש כמות גדולה במחירים טובים. טיטולים נבחרים לפי משקל התינוק ויש טיטולים מיוחדים לתינוקות קטנים שרק נולדו. אתם כמובן זקוקים גם למשחת החתלה ולכמות מסחרית של מגבונים לחים שגם אותם כדאי לקנות במבצעים שיש מידי פעם בחנויות הפארם ובסופרים.

מוצרים לתינוק עבור האמבטיה

לכול תינוק צריך לקנות מוצרים לתינוק עבור האמבטיה. יש צורך לקנות אמבטיית פלסטיק על רגלים או ללא רגליים, ניתן לשים אותה בתוך האמבטיה הגדולה בחדר הרחצה. תינוקות קטנים וגם גדולים יותר זקוקים למעין מושב פלסטיק קטן שעליו התינוק שוכב והוא שומר עליו בזמן האמבטיה. צריך לקנות אל סבון לרחצה ולשטיפת השיער.

ועוד כמה חשובים

חשוב להצטייד במספיק בגדים – ניתן לקבל בגדים יד שנייה מחברות לא כדאי להשקיע כסף רב בבגדים שנעשים קטנים תוך חודש חודשיים.

בנוסף, חשוב לקנות מוצרים לתינוק לחימום אם התינוק נולד בחורף. תינוק קטן לא שומר את חום גופו ועל כן קנו גם תרמומטר שתוכלו לראות בו שחדרו של התינוק תמיד נמצא בלא פחות מ20 מעלות.