חיפוי קירות

עודכן ב- 22/12/2016, 15:41
מראה הקירות בבית הינו אחד האלמנטים החשובים ביותר. בעזרת חיפוי קירות תוכלו לשדרג את הבית, להעניק תחושה של מרחב או של אינטימיות, בהתאם לאופי ולסגנון המועדף. בהמשך עצות להשגת מראה מושלם באמצעות חיפוי קירות.
חיפוי קיר במקומות פגועים שיפוץ קיר על ידי איש מקצוע שלב ראשון בחיפוי קיר

הסתרה של פגמים בעת חיפוי קירות

בעת עבודות שיפוץ אנחנו פעמים רבות נדרשים למצוא פתרונות למצבים בהם הקיר לא נבנה בצורה ישירה – מצב אשר שכיח במיוחד בדירות או בבתים ישנים. בעזרת חיפוי קירות, אנחנו נוכל ליצור מראה ישר של הקיר, וכמובן, להסתיר את כל הפגמים של הקיר הישן, בין אם בפיצוץ של הטיח והקיר, קירות עקומים או אפילו כאשר אנחנו רוצים להסתיר חיווטי חשמל. באמצעות עבודות גבס, המאפשרות לנו ליצור קיר חדש המושען על גבי הקיר הישן, נוכל להסתיר את כל פגמי הבנייה הישנים. עבודות גבס לצורך חיפוי קירות, הינה האפשרות הקלה והמהירה ביותר, והיא גם חסכונית אל מול עבודת של הריסת קיר קיים ובנייה של קיר חדש מבטון.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

הסתרה של חוטי חשמל

כמעט בכל בית היום אנחנו יכולים ליהנות ממערכת קולנוע איכותיות. אחת הבעיות איתן יש להתמודד בעת התקנה של מערכות שכזו, הינם החיווטים וחוטי החשמל – את כל אלו, תוכלו להסתיר על ידי יצירה של חיפוי קיר העשוי מגבס. עבודות גבס מעניקות לנו את היכולת להסתיר את כל מערכת החשמל, וליהנות ממראה נקי, מודרני, אסתטי – אך עדיין, פונקציונאלי.

יצירה של מראה מעוצב

ישנן טכניקות רבות ומגוונות ליצירה של מראה מעוצב בכל חלל נתון, בין אם בבית מגורים, דירה או אפילו עסק מסחרי, חנות או משרד. חיפוי קירות בשימוש של אלמנטים שונים, כמו אבן, טיח או טפט, יכולה לשדרג את מראה החלל במהירות וביעילות. תוכלו ליצור טקסטורות מיוחדות בקיר, תוכלו להוסיף צבע או עניין, ולמעשה, חיפוי קירות הנעשה בצורה מקצועית, תוך התחשבות בסגנון העיצוב, מאפשרת לנו קבלה של מראה מעוצב ומדוייק.