פנסיון לכלבים

עודכן ב- 28/10/2015, 15:52
אנשים רבים נעזרים בפנסיון לכלבים כפתרון לכלביהם לפני נסיעה לחו"ל. פתרון זה חומן בתוכו יתרונות רבים אך יש מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים את הפנסיון.
כשם שבחירת יעד טיול היא לא פשוטה כך גם בחירת הפנסיון בו יבלה הכלב בהיעדרותכם

יותר ויותר אנשים נעזרים בפנסיון לכלבים בכל הקשור למציאת פתרון לכלבים לפני נסיעה לחו"ל. פנסיון לכלבים טומן בחובו יתרונות רבים למי שרוצה לנסוע לחו"ל ועדיין להבטיח תנאי טיפול נאותים לחברו הטוב ביותר. פנסיון לכלבים מקצועי כולל פיקוח וטרינרי על בריאות הכלבים, מציע פעילויות מובנות המותאמות לכלבים, העלות בדרך כלל סבירה ואין צורך להטריח את המשפחה או השכנים בטיפול בכלבכם.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

השיקולים בבחירת פנסיון לכלבים

כיצד בוחרים פנסיון לכלבים שיהיה מקצועי וראוי?

חזון

העדיפו פנסיון לכלבים שמופעל מתוך חזון ותחושת שליחות על פני פנסיון לכלבים הפועל אך ורק ממניעים כספיים טהורים. פנסיון לכלבים הפועל מתוך חזון יעסיק עובדים בעלי אהה עמוקה לבעלי חיים ויפעל לשיפור תנאי הכלבים שבו בכל עת ומתוך אידאולוגיה.

מזון ושתייה

ודאו שהפנסיון שבחרתם מעניק לכלבים שבו מזון איכותי וטוב וכי במקרה שכלבכם זקוק למזון מיוחד מסיבות רפואיות כי קיימת האופציה לספק לו מזון אחר (בתוספת תשלום כמובן). כמו כן ודאו שהם מקפידים להעניק לכלבים גישה חופשית למי שתיה נקיים.

ביקור מקדים

בצעו ביקרו מקדים בפנסיון בטרם תיסעו לחופשה שלכם. כך תוכלו לחוש את המקום לפני ותתנו גם אפשרות לכלבכם להתרגל מעט לפנסיון ולהכיר אותו בטרם תביאו אותו כדי להשאיר אותו. בעת הביקור הקשיבו לאינסטינקטים שלכם ואל תפחדו לשאול שאלות.

מחיר

ודאו כי מדובר בפנסיון לכלבים המציע מחיר תחרותי ביחס לפנסיונים נוספים. התחרות השוררת כיום בין הפנסיונים השונים לכלבים היא כזאת אשר מייתרת את הצורך לשלם יותר. אין זו המלצה לקחת את הפנסיון הזול ביותר אך אין גם צורך לשלם על הפנסיון היקר ביותר שנמצא בשוק.

המלצות

חפשו בקרב חבריכם המלצות על הפנסיון שבחרתם. אין חכם כבעל הניסיון וגם בתחום זה חשוב לבחור פנסיון שקיבלתם לגביו המלצות בנושאים שחשובים לכם (זכרו כי מה שחשוב לאחרים לא בהכרח חשוב לכם).