מספרה לכלבים

עודכן ב- 09/01/2014, 10:39
ביצוע תספורת לחיית המחמד שלכם היא לא רק צעד אסתטי- היא גם חשובה מפני שהיא מונעת התחממות יתר והצטברות לכלוך. לכן, מספרה לכלבים יכולה לעיתים למנוע הגעה לווטרינר.
לא לאסתטיקה בלבד

הכלבים הינם בני לוויה יקרים, וכל בעל כלב מכיר בתרומתו של הכלב לחיינו. וממש כשם שהכלב שלנו מעניק לנו כל כך הרבה, כך אנו רוצים להעניק לו בתמורה. בעלי הכלבים הטובים מעוניינים לשמור על רווחתו של הכלב, והדבר כולל שמירה על פרוות הכלב מטופחת. לכך נועדה מספרה לכלבים, המספקת תספורות לסוגי כלבים שונים.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

אמצעי נגד התחממות יתר

לעיתים קרובות, כלבים רבים סובלים מן החום השורר בארצנו, שכן גזעים מסוימים הורגלו במשך מאות שנים לחיות באיזורים קרים יותר. כלבים אלה מפיקים תועלת רבה משירותיה של מספרה לכלבים, המאפשרת לכלב לחיות ולהתרוצץ מבלי לסבול מן החום הכבד. מספרה לכלבים תוכל להעניק לכלבך חיים נעימים יותר ללא פרווה כבדה ומחממת.

בנוסף, כלבים רבים נוטים להתלכלך בעת שיטוטיהם מחוץ לבית, ולעיתים פרוותם נעשית מדובללת ולא נעימה. הדבר מקשה על ליטוף הכלב, ולמעשה גם מעיק ומציק לכלב עצמו. אם כלבכם מגיע למצב בו פרוותו נעשית מלוכלכת, מדובללת ולא נעימה באופן קבוע, מקלחת איננה תמיד פתרון.

יעילות העולה על מקלחת

לאחר המקלחת הכלב יתלכלך מחדש במהירות, ולכן סביר כי תפיקו תועלת משירותיה של מספרה לכלבים אשר תותיר את פרוותו קצרה ונוחה יותר לניקוי. פחות לכלוך יצטבר בפרוות הכלב, והמצב החדש יהיה נעים יותר גם עבורו וגם עבורכם. מספרה לכלבים מוצלחת מספקת שירות מקצועי הניתן על ידי אדם אשר למד את המקצוע ויכול להעניק לכלבכם תספורת אסתטית, נעימה ומוצלחת עבור כולם.

מספרה לכלבים מקצועית יכולה לספק שירות מעשי מאוד, כפי שפורט קודם לכן, המאפשר לכלב לחוש יותר בנוח באקלים החם של ארצנו ולהתלכלך פחות. אך עם זאת, אנשים רבים בוחרים בשירותיה של מספרה לכלבים ממניעים אסתטיים בלבד.

לכן, מספרה לכלבים יכולה להעניק לכלבכם תספורת אשר איננה רק מעשית אלא גם יפה ומרשימה, בייחוד כאשר מדובר בכלבים כגון פודלים להם פרווה ארוכה ההופכת אותם לכלבים יפים ומרשימים עבור אנשים רבים. מספרה לכלבים יכולה לספר את כלבכם ללא הרדמה כלל במידה והכלב נשאר רגוע במהלך התספורת, אך מספרות רבות משתמשות בהרדמה בכדי לא לסכן את גופו של הכלב.

מומלץ לבקש המלצות

אם החלטתם להעניק לכלבכם תספורת מסיבה כלשהי, תוכלו לבחור מספרה לכלבים הקרובה למקום מגוריכם ומספקת שירות איכותי ואמין. מכיוון שהכלבים שלנו יקרים לנו, מומלץ לקבל המלצות מחברים וממכרים בעלי כלבים המכירים מקום אמין ומוצלח. בנוסף, בביקורכם הראשון עם כלבכם באותה מספרה לכלבים, מומלץ להישאר עם הכלב בכדי לוודא כי עונים על צרכיו הייחודיים.