מוצרים לכלבים

עודכן ב- 16/01/2014, 9:41
מוצרים הבאים במגע עם כלבך חייבים באישור, בדיוק כמו מוצרים שצורכים בני אדם. כיצד נדע שהמוצר שאנו רוכשים עבור הכלב הוא איכותי ובטוח? במאמר הבא
יש להשתמש במוצרים מאושרים בלבד, ללא פורמלדהיד וצבע

מוצרים לכלבים זו תעשייה דינאמית ומשגשגת. הביקוש הרב והרצון של בעלי הכלבים להשקיע בחיות המחמד שלהם הביא לכך שהקטגוריה התפתחה מאוד בשנים האחרונות. כשמדברים על מוצרים לכלבים למעשה מדברים על כל מה שכלבכם זקוק, ולא זקוק לו- החל ממזון, דרך צעצועים , מלונות, תכשירים ועוד.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

ישנן חנויות שמתמחות אך ורק בהספקת מוצרים לכלבים. בכל תת קטגוריה של מוצרים לכלבים יש מגוון רחב של פריטים ממבחר של יצרנים. בקטגוריה המשנית של התכשירים לטיפוח הכלבים, חשוב לשים לב כי הפריטים שרוכשים כפופים לכל תווי התקן המחמירים של הרשויות הוטרינריות. לצערנו כבר היו מקרים שבהם תכשירים מסוימים גרמו נזק לכלבים, ולכן חשוב לבחור תכשיר איכותי ומאושר.

רצוי להתחיל מחבילות בסיסיות

קיים דמיון רב בין מוצרים לכלבים לחתולים. ישנם אפילו לא מעט מוצרים לכלבים שמתאימים גם לחתולים באותה המידה. מי שרוכש מוצרים לכלבים בפעם הראשונה, בגלל הכלב הראשון שהוא מגדל, מוטב שלא ישקיע את מיטב כספו. עדיף לרכוש תחילה מוצרים לכלבים ברמה בסיסית ורק עם הזמן לשדרג כלפי מעלה כאשר כבר מתחילים להבין ולגלות בקיאות בענף צרכנות זה.

עשה זאת בעצמך- מוצרים לכלבים צעירים

תת הקטגוריה "מוצרים לכלבים צעירים" הינה המרתקת ביותר, הרי הכלבים חווים את רוב הליך ההתבגרות שלהם במהלך השנה הראשונה לחייהם ובמהלך שנה זו תוכלו למצוא אבזרים שימושיים רבים למטרות אילוף והרגעה.

כלבים צעירים נוטים לחפש חפצים ללעיסה ולכן הרבה מאותם מוצרים לכלבים צעירים כוללים עצמות סינטטיות, כדורי לעיסה וכדומה. כמו כן, באותה הקטגוריה אף מוצעות רצועות שמסיעות לפתח אצל הכלב את המשמעת ואת הקשר לבעלים. בכל מקרה, הרבה מוצרים לכלבים צעירים ניתן להכין באופן עצמאי, בעיקר את חפצי הלעיסה.