חנות חיות

עודכן ב- 09/01/2014, 10:39
החזקת חיית מחמד היא השקעה משתלמת- חבר טוב, שתמיד יהיה שם בשבילך, ושילמד את ילדך מהי אחריות ומה חשיבותה. כבעלי חיית מחמד תבלו לא אחת בחנות החיות, למדו עליה
מפתחים תחושת אחריות אצל הילד

כל מי שגדל בבית שיש בו חיות מחמד, יודע שזו חוויה שלא כדאי לפסוח עליה. מחקרים מראים כי ילדים הגדלים בבתים בהם יש חיות מחמד, גדלים להיות נינוחים יותר בחברת חיות, והם לרוב אנשים אחראים יותר. למעשה, רובם המוחץ של בוגרי קורס טיס (מעל 90%) החזיקו בעבר בחיית מחמד, בעיקר כלבים.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

חיות המחמד הנפוצות ביותר הינן כלב או חתול, ומכאן, שהורים נוטים לאמץ אותן יותר מאשר חיות אחרות. עם זאת, תוכלו למצוא בחנות החיות גם חמוסים, ארנבים ואוגרים, שנוחים יותר לאימוץ וקל לטפל בהם. הורים רבים, יעדיפו לקנות אוגר או ארנב שאינם מורגלים לצאת מן הכלוב ,כחיה ראשונית, על מנת לוודא שהילד אחראי מספיק כדי לטפל בחית המחמד שלו. לעומת זאת, טיפול בחמוס דורש הוצאת החיה מהכלוב לעיתים קרובות, על מנת שתחקור את סביבתה ולכן, דורשת מהילד יותר תשומת לב והשגחה כמו שניתן לראות ב חנות חיות.

סבירות גבוהה היא שילד צעיר במיוחד, לא יבין את משמעות טוהר הגזע של הכלב או החתול, ובמידה ולא רוכשים כלב למטרות הרבעה וגידול, ההוצאה הכספית מיותרת בהחלט, בהתחשב בעובדה שייתכן והילד ימאס בחיית המחמד באיזה שהוא שלב. חנות חיות, עשויה להיות פתרון מועדף עבור הורים שמבקשים לראות מבחר של חיות, ואינם בטוחים עוד בבחירת סוג החיה המועדפת עליהם.

תפקידה של חנות החיות

חנות חיות, תציע לרוב מגוון של גורים, החל מחתלתולים, ארנבים וחמוסים, וכלה בציפורים וכלבלבים, ויתאפשר לילד לבלות זמן מה עם החיה טרם בחירתה. או לחילופין, לא להחליט מיד, ולנסות לחזור לחנות כמה פעמים כדי לוודא שיש חיבור בין הילד לחיה.

קבלת ייעוץ מקצועי במקום

חנות לחיות מציעה מבחר רחב של סוגי מזון לחיות מחמד. בחנות גם תוכלו לקבל מידע מקצועי לגבי האוכל שמתאים לכלב לפי מינו, גילו ומצבו הבריאותי. לדוגמה – גורים אוכלים מזון רטוב ולאחר מכן עוברים למזון יבש, ולכן חשוב לדעת איזה סוג של מזון לכלבים מהסוג היבש או הרטוב כדאי לכלבם.

חנות החיות יכולה לבלבל עקב מגוון בחירה רחב של ציוד ומזון הנמכר בה. חשוב לזכור שלכל גזע יש מזון שמתאים בעבורו, וישנם סוגי מזון אשר נועדו לטפל בבעיות ספציפיות. בנוסף, החנות מציעה צעצועים, ממתקים, אביזרים ותכשירי רחצה. לרוב, הצוות יספק טיפול מסור, אוהב, מקצועי ומיומן, ויעניק לכם ולחיות חום ואהבה.