לימודי אנימציה

עודכן ב- 10/09/2014, 9:32
תחום האנימציה ממשיך לכבוש את העולם, ובאמצעות ההכשרה המתאימה, גם אתם תוכלו להקים לתחייה דמויות דמיוניות, להפיק פרסומות לטלוויזיה או להשתתף בהכנת סרטי קולנוע.
שלבי הליכה של דמות במשחק סלולרי

שימושי האנימציה

עולם האנימציה כבר מזמן אינו רק עולמם של הילדים, ובשנים האחרונות הוא מתרחב ומתפשט בכל סוגי המדיה, האינטרנט, הפרסום ואמצעי השיווק. החשיפה הגדולה היא על מסכי הקולנוע בעולם כולו ואצל גדולי היוצרים כמו אולפני וולט דיסני. חוויית הקולנוע מספקת לקהל הרחב, את מיטב היצירות שעשויות מדמויות אנימציה מצחיקות, מרגשות, בדיוניות, מפחידות, גיבורות, אנושיות,מעולם החי והצומח.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

טכנולוגיה ההולכת ומתקדמת

תחום האנימציה הולך ומתפתח יחד עם הטכנולוגיה המחשבית המתקדמת, ודרישת הקהל שאינו יודע שובע ודורש יותר תחכום ויותר גרפיקה מתקדמת. לא פלא אם כן, שתחום זה יוצר עניין רב אצל יותר ויותר סטודנטים, שחלומם הוא להשתלב בתעשייה משגשגת זו, בעולם הפרסום והקולנוע הממוחשבים, ולקחת חלק ביצירות נחשקות, שנחשפות בפני מיליוני צופים בעולם כולו.

לימודי אנימציה

לימודי אנימציה מתחלקים למספר תחומים והם: סרטי קולנוע, סדרות טלוויזיה, הפקת פרסומות, יצירת משחקי מחשב, אפליקציות ועוד. לימודי אנימציה נחשבים לרוב כמהנים, אך חשוב לדעת כי הבחירה חייבת לבוא מתוך משיכה לעולם זה, יחד עם רקע וניסיון בתחום העיצוב והרישום, ולא לשכוח כי אחרי הכל אתם רוצים להפוך את זה למקצוע ומקור פרנסה, ופה המיקוד שלכם חשוב מאוד לעתידכם.

עולם האנימציה נמצא כיום כמעט בכל מקום, ועל כל מרקע בו אנו מביטים, והוא אמנם מבדר ומשעשע מאוד, מפעיל את הדמיון, ציני, שיווקי ומאוד מתפתח, אך יחד עם זאת, אם אתם אכן בטוחים שזה יהיה עולמכם המקצועי, כדאי שיהיה לכם סגנון אנימציה אליו אתם הכי מתחברים, ושהוא יהיה הקורס שבו תבחרו להתמקד בחריצות והתמדה.

נקודה נוספת וחשובה, היא בחירת תחום אנימציה שאליו תרצו לכוון את עתידכם, בדקו אם הוא אטרקטיבי, רציני, מחוזר וכזה שיספק לכם גם מקור פרנסה מכובד, אחרת הוא עשוי להישאר כתחביב בלבד ולנפץ את חלומותיכם.

קריירה מובטחת

תחום האנימציה ימשיך ויכבוש את העולם, ירגש ויסעיר את כולם, רק עם הכשרה מקצועית מתאימה, תוכלו גם אתם להיות חלק מתעשייה מתקדמת ומתפתחת זו ולהותיר את חותמכם האישי בו. העתיד שלכם כבר כאן, האנימציה חיה ובועטת, יוצרת את עצמה כל יום מחדש, נצלו את כישוריכם ובואו לבטא אותם בפלטפורמה חדשנית ומתקדמת שמקומה בעולמנו מובטח לנצח.