לימודי הום סטיילינג

עודכן ב- 07/08/2014, 16:31
נשים וגברים רבים מוצאים עניין בעיצוב הבית, גם מחוץ לשיפוצים. לכן, ניתן למצוא היום קורסים אקדמאיים רבים העוסקים בנושא, ואף קבוצות חובבים שלומדים הום סטיילינג כחוג בית
גם המטבח שלכם יכול להיראות ככה

התפתחות תרבות הפנאי גרמה לכך שיש ביקוש גובר והולך עבור לימודי הום סטיילינג. ישנם כיום מספר מסלולים ומסגרות של לימודי המקצוע שניתן לבחור מתוכם. הלימודים מתחלקים ללימודים אקדמאיים במוסדות מוכרים ולחוגי בית, בעיקר לצרכי פנאי.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

כמו כן יש ברשת האינטרנט מסלולי לימודי להום סטיילינג באמצעות וידאו. הלימודים יכולים לתרום לכל מי שמעוניין לשפץ את הבית או לבנות בית חדש וגם לאלו המחפשים מקצוע מעניין, מאתגר ומלא ביצירה. ההתעוררות בתחום העיצוב מורגשת היטב הודות למספר החנויות הגדול שמציעות פריטי עיצוב שונים.

שלבי הלימוד

ברמה הבסיסית, לימודי הום סטיילינג מתמקדים בעקרונות העיצוב הביתי. ברמה המתקדמת יותר, הלימודים מתרכזים בהוצאה מן הדף אל הפועל של הסכמות והסקיצות השונות. באמצעות לימודי הום סטיילינג, ניתן ללמוד כיצד ליישם ביעילות את השאיפות לגבי המראה של הבית או של חלל העבודה.

לימודי הום סטיילינג כהשתלמות

ישנם מעסיקים ששולחים עובדים נבחרים למסגרות של לימודי הום סטיילינג על מנת שיתרמו את הידע לטובת שיפור מראה המשרד או חלל העבודה. הסטיילינג חשוב מאוד למקום העבודה, שכן עובדים שמרגישים בנוח בעבודה, הם הרבה יותר פרודוקטיביים ויצירתיים ותרומתם לארגון גדולה יותר.

גם כחוג בית

יש כיום מגמה של קיום חוגי בית שעניינם לימודי הום סטיילינג. בדרך כלל, מתארגנות קבוצות של שוחרי עיצוב פנים שפעם בשבוע מקבלים הרצאה מעשית במסגרת הלימודים הלא פורמליים. היתרון של לימודי הום סטיילינג במסגרת ביתית הוא שניתן לראות דוגמאות מעשיות ברמת השטח. מכיוון שהלימודים מתרכזים בעיצוב הבית באופן אישי מועיל לקיים את הלימודים בתוך בית בו מתגוררים אנשים.

לימודי הום סטיילינג מיועדים הן לשוחרי העיצוב והן למקצוענים שמחפשים דרכים להרחיב את האופקים ואת ההבנה של מגמות בקרב קהל הלקוחות הפוטנציאלי.