שרתים

עודכן ב- 25/01/2017, 19:01
בעולם תחרותי שום עסק לא יכול להרשות לעצמו להישאר מאחור. במיוחד לא בתחום האינטרנט השוקק. כיצד בוחרים שרת ייעודי לאחסון האתר. המדריך המלא.
שרת ייעודי הוא מחשב אשר תפקידו לקשר אתרי אינטרנט אל רשת האינטרנט ובכך לאפשר לך גישה אליהם

מהו שרת ייעודי?

שרת ייעודי הוא למעשה מחשב אשר תפקידו לקשר אתרי אינטרנט אל רשת האינטרנט ובכך לאפשר גישה אליהם דרך הרשת (כלומר מכל מחשב שמחובר לרשת האינטרנט). לפיכך מדובר בחלק חיוני לכל אתר אך גם כאן יש מספר אפשרויות שונות שניתן לבחור מתוכן. אפשרות אחת היא שרת בניהול עצמי שאותו מנהל הלקוח על פי רוב בעזרת תוכנות מיוחדות המאפשרות ניהול מרחוק. אפשרות שניה היא לשכור שרת כולל ניהול של מערכות ההפעלה שלו ושירותים נוספים. בנוסף ניתן לקבל שירותי בקרה על השרת אשר יבטיחו פעולה סדירה ורציפה ופתרונות אבטחה במקרים מיוחדים המצריכים זאת. שירות פופולרי נוסף בתחום השרתים הוא גיבוי מידע כדי למנוע מצב של אובדן מידע במקרה של תקלה מסיבית.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

למי מתאים שרת ייעודי?

שרת ייעודי ייתן את המירב לחברות אשר מייצרות תעבורה בהיקפים גדולים באתר שלהם ולפיכך זקוקות משאבים רבים. כמו כן כאשר לחברה יש דרישות מיוחדות בתחום אבטחת מידע שרת ייעודי יוכל לתת מענה לדרישות אלה בצורה המיטבית.

מי שמשכיר לכם את השרת חשוב לא פחות מהשרת עצמו. החברה המנהלת את השרתים צריכה להיות אמינה וטובה ולספק לכם שירותים היקפיים כגון אתחול השרת במידה של תקלה. כמו כן חשוב מאוד שיהיו להם דרכים להתמודד עם הפסקות חשמל או שריפות כגון גנרטורים ומערכות מתקדמות לכיבוי שריפות. בסופו של דבר מדובר בזמינות האתר שלכם וזה מתרגם למכירות. אחד הדברים החשובים ביותר הוא תמיכה טכנית. ודאו שהחברה המדוברת מספקת לכם ערוץ תקשורת פתוח עימה 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע ומראה לכם את הנכונות לפתור בעיות במידה והן מתעוררות ולפתור אותן מהר שכם כל רגע שהאתר שלכם לא פעיל עולה לכם כסף.