דומיינים (שמות מתחם)

עודכן ב- 23/01/2014, 10:45
שם הדומיין שלכם הוא הכתובת שבה נמצא אתר האינטרנט שלכם. כשם שכל בעל עסק שואף שלקוחותיו ידעו באיזו כתובת הוא נמצא כך אתם רוצים שגם אתר האינטרנט שלכם ימוקם בכתובת קלה וברורה.
לא צריך לשלם יותר הרבה כסף על דומיין!

למרבה המזל ישנם כמה כללים פשוטים בעזרתם ניתן להרכיב שם דומיין קצר, קולע וקליט אשר יסייע בעדכם להתחיל את אתר הבית שלכם ברגל ימין. אם תפעלו נכון יתכן וגם לא תצטרכו לשלם הרבה על שם הדומיין.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

חשוב לזכור שגם אם בחירת הדומיין צריכה להיעשות בזהירות ותוך חשיבה מעמיקה, זה לא בהכרח חייב לעלות הרבה כסף. במיוחד אם אתם משקיעים בכך מחשבה ומגלים יצירתיות אז בהחלט ניתן לקנות דומיין זול.

נגישות של שם דומיין היא למעשה המידה שבה שם הדומיין שלכם קליט בשמיעה ובראייה. כדי להבין זאת תחשבו שחלק מהאנשים יחשפו לשם הדומיין שלכם בשמיעה מפה לאוזן וחלק יראו אותו כתוב היכן שהוא. ככל שמדובר בשם דומיין קצר ופשוט יותר כך יהיה יותר קל ללקוחות שלכם להקליד אותו. חשבו על מילה פשוטה וקלילה שקשורה לעסק שלכם וזוהי למעשה נקודת מוצא טובה למציאת שם דומיין מעולה.

לאחר שבחרתם שם דומיין אתם צריכים לבדוק אם הוא פנוי. בדיקת זמינות של שם דומיין היא עניין פשוט שאפשר לעשות בגוגל או אצל כל ספק דומיינים. ואם אתם רוצים להשיג שם דומיין בחינם ואתם זקוקים גם לאחסון אתרים עליכם לחפש ספק אשר יציע לכם חבילת אחסון מוזלת. ישנם ספקים רבים אשר מציעים לכם אחסון אתרים בזול וכבונוס נותנים לכם שם דומיין בחינם.

אם כן, ניתן להתרשם כי בעזרת מעט יצירתיות ניתן למצוא שם דומיין מקורי אשר ייצג את האתר שלכם בכבוד. בהצלחה.