חוות שרתים

עודכן ב- 23/03/2013, 20:42
האם חשבתם פעם איפה נשמר הפרופיל שלכם ברשת החברתית? ואתר החדשות הקבוע שלכם? מאמר על חוות שרתים- מוצר שכולם משתמשים בו, אך מעטים שמעו עליו.
חוות שרתים- בית למיליוני אתרים

אם אתם עומדים בפני הקמת אתר, ומחפשים חוות שרתים שבה תוכלו למקם אותו, יש כמה שלבים שעליכם לבצע לפני שתבחרו את החווה המתאימה בעבורכם. ההחלטה על האתר שבו יאוחסן אתרכם תשפיע על מיקומו של האתר במנועי החיפוש, מהירות הטעינה שלו ועל מידת שרידותו במקרים של אסונות טבע או תקלות טכניות.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

יציבות מעל הכל

חשוב מאוד כי חוות השרתים שבה מאוחסן האתר תהיה יציבה מאין כמוה- עליה להיות מתוחזקת ומנוטרת על ידי טכנאים המיומנים בתפעול תקלות ומצבי חירום. מצב של תקלה בחוות השרתים יכול להוביל ל"נפילת" האתר, ואף למחיקתו.

כשאתם בוחרים חוות שרתים, נסו לקבל המלצות וחוות דעת מבעלי אתרים ומאנשי מקצוע שמכירים את תפקודה של חוות השרתים בה אתם מעוניינים. חפשו גם באינטרנט את שמה של חוות השרתים. האם אתם רואים דיווחים רבים בפורומים על נפילות של אתרים המאוחסנים שם? אם כן, ראה זאת כתמרור אזהרה, וקח זאת בחשבון. בדוק מה התאריכים שבהם היו הנפילות המדוברות על מנת להיות בטוח כי הבעיה נפתרה.

מחירים ושירותים נלווים

ברגע שנפגשתם עם אנשי מקצוע מטעם ספקי השירות השונות, מומלץ כי תבחנו את ההצעות שקיבלתם על פי התשלום שדורשת החווה ועל פי השירותים הנלווים שמוצעים לכם: גיבוי ואבטחת תוכן למשל. אם שירותים אלה מוצעים לכם כחלק מהחבילה הם יחסכו עלויות עצומות במידה ותתרחש תקלה בשרתים.