אטרקציות לאירועים

עודכן ב- 29/12/2016, 17:30
מבקשים להקים אירוע מיוחד ומוצלח? ובכן הכירו את מגוון האטרקציות השונות. כאן תלמדו מה מינון נכון, לאיזה חלק באירוע יש לשים דגש ותכירו מקרוב את מגוון האופציות.

אטרקציות לאירועים

נכון שאירוע יכול להיות מוצלח מאוד כל עוד יש בו אוכל טוב ומוזיקה מתאימה, אך יש מגוון דברים שיכולים בקלות למנף עוד אירוע ממוצע להיות אירוע עליו עוד ידברו רבות, להיות אירוע שייזכר לחיוב ואף המארחים ייהנו ממנו. כאשר משקיעים באירוע רצוי שהוא יעמוד ביעדים, ועל כן טוב להכיר מגוון אופציות קטנות שעשויות להוביל אל ההבדל הרצוי, להפוך אירוע סביר לאירוע מוצלח ומהנה הרבה יותר.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

מגוון אטרקציות

אטרקציות לאירועים הנו תחום צבעוני עשיר ומגוון. בטריטוריה זו ניתן למצוא אינספור אופציות, כאשר יש כאלו שעולות רק עוד כמה עשרות שקלים, לעומת כאלו שעולות עוד מאות, והחוכמה היא למצוא את המינון והשילוב הנכון. אם נסקור את הקטגוריה של האטרקציות היותר פשוטות, נימצא הפרחת בלונים לאוויר, פיזור עשן לרחבה, הכנסת בר אקטיבי לרחבה, פיזור קונפטי באוויר ואף הפרחת יונים. אם נעבור אל האטרקציות היותר גדולות נמצא מופע קרני לייזר, הכנת ריקוד או קטע מוזיקלי שבו מככב בעל השמחה, שילוב של מעגל מתופפים, הכנת מצגת מתחלפת וכדומה.

רעיונות לכניסות מיוחדות

אחת ההתייחסויות היותר מהותיות בתחום האטרקציות נוגעת אל שלב הכניסה לאירוע. הרבה פעמים כאשר מדובר על חתונה או בר מצווה, ישנה חשיבות כיצד בעלי השמחה נכנסים לקבל את פני האורחים, ועל כן רק בנישה זו ניתן למצוא אינספור אופציות. יש כאלו שיכנסו תוך כדי ריקוד או מופע שירה, יש כאלו שיכנסו כאשר הם רכובים על גבי אופנוע או כרכרה, ויש שיכנסו על גבי שטיח אדום בליווי של מופע זיקוקים.

מינון אטרקציות באירוע

יש לציין שבעת בחירת אטרקציות לאירועים, יש להימנע מבחירה עשירה יתר על המידה, כיוון שלעיתים שילוב של מופע זיקוקים עם פיזור עשן לצד בועות סבון, עשוי להכביד על האורחים, ועל כן מינון נכון עשוי להוביל אל עבר האירוע המוצלח לו קיוויתם.